درباره سئو سایت تضمینی چه می‌دانید؟


سئو تضمینی به نوعی خدمات سئو می‌گویند که در آن شرکت خدمات‌دهنده تضمین می‌کند، در زمان مشخصی سایت را تا جایگاه مشخصی برساند. ممکن است قرارداد سئو سایت تضمینی، بابت کسب رتبه اول گوگل یا رفتن به صفحه اول تنظیم شود. نکته‌ای که در همین ابتدا لازم است بگوییم این است که تضمین صددرصدی چیزی که قابل پیش‌بینی نیست، امکان ندارد. اما با توجه به نوع قرارداد و تخصص شرکت ارائه‌دهنده سئو، می‌توانید خدمات مشخصی را در جهت افزایش رتبه سایت از آن‌ها بخواهید. این خدمات درصورت درست اجراشدن، می‌تواند بالارفتن رتبه سایت شما را تضمین کند.

فهرست مطالب

سئو سایت تضمینی چیست؟

زمانی‌که در نظر دارید رتبه سایت خود را بهبود دهید تا در نتایج جست‌جوی گوگل بیشتر دیده شوید، بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو پیشنهاد می‌شود. بهینه‌سازی سایت یا همان سئو، شامل اقدامات تخصصی بسیار زیادی است که برای انجام اصولی آن باید از یک متخصص سئو کمک بخواهید. سئو سایت تضمینی هم به شرایطی گفته می‌شود که متخصص سئو، رسیدن به جایگاه خاصی را به شما تضمین دهد. به‌ این ‌صورت که در یک بازه زمانی مشخص، روی کلمه‌های کلیدی خاصی کار می‌کند. بعد از مدتی سایت شما در آن کلمه‌های کلیدی خاص، به صفحه اول گوگل صعود خواهد کرد. بسیاری از شرکت‌ها، سئو تضمینی سایت را اشتباه می‌دانند. دلیل آن‌ها کاملا منطقی است. زیرا بسیاری از افرادی که خدمات سئو تضمینی ارائه می‌دهند، از روش‌های درستی برای انجام این کار استفاده نمی‌کنند. در نتیجه اگر اطلاعات کافی نداشته باشید و با این افراد همکاری کنید، نه‌تنها سایتتان به رتبه‌های بالاتری نمی‌رود، بلکه سقوط هم می‌کند. هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا کند که الگوریتم گوگل را خیلی خوب می‌شناسد و با هک الگوریتم می‌تواند سئو سایت را تضمین کند. تنها تضمینی که در سئو می‌توانید بگیرید، انجام سئو به شکل اصولی و به وسیله متخصصان این امر است. در ادامه این مطلب درباره جزئیات سئو تضمینی و بایدها و نبایدهای آن بیشتر بخوانید.

سئو سایت تضمینی واقعیت دارد؟

یکی از دغدغه‌های مهم هر کسب‌وکاری این است که وب سایتش در جست‌‌وجوی گوگل بیشتر دیده شود تا مشتریان بیشتری کسب کند. سئوی سایت به شما در رسیدن به این هدف کمک می‌کند، اما باید حواستان باشد. بسیاری از شرکت‌های سئو که برای دریافت هزینه بیشتر، سئوی تضمینی را به شما پیشنهاد می‌کنند، معتبر نیستند. باید بدانید که به‌صورت کلی هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا کند به‌راحتی می‌تواند شما را به رتبه اول گوگل برساند. سئو تضمینی تنها درصورتی اتفاق می‌افتد که یک تیم متخصص، زمان کافی روی آن کلمه کلیدی خاص کار کنند. این کار باید از طریق روش‌های اصولی که منطبق با قوانین گوگل هستند، انجام شود. بسیاری اوقات کسانی که ادعای انجام سئوی سایت تضمینی دارند، از روش‌های خلاف قوانین گوگل روی سئوی سایت شما کار می‌کنند. در این شرایط، ممکن است سایت شما برای مدت کوتاهی در صفحه اول جست‌وجوی گوگل باشد. این همان زمانی است که شما در ازای خدماتی که دریافت کردید، مبلغ قرارداد را پرداخت می‌کنید اما بعد از مدت کوتاهی، گوگل اقدماتی که در سایت شما انجام شده است را خلاف قوانین خود شناسایی می‌کند. در نتیجه سایت شما به صفحات بسیار پایین گوگل سقوط می‌کند.

تنها درصورتی خدمات سئوی تضمینی انجام خواهد شد که در یک قرارداد شفاف، شخص یا شرکت تمام اقداماتش را توضیح دهد. در این قرارداد باید به این اشاره شود که تحت هیچ شرایطی از روش‌هایی که سایت شما را در خطر می‌اندازد، استفاده نشود. اگر شرکت سئو با متخصصان این حوزه همکاری کند، با بررسی عمیق و تخصصی سایت شما می‎تواند ایرادات موجود در سایت و محتوا را پیدا کند و برای اصلاح آن تلاش کند. بخش بسیاری از عدم صعود به رتبه‌های بالا، به دلیلی ایرادات ساختاری در کدنویسی سایت و محتوای آن است. کارشناسان سئو با اصلاح این ایرادات و انجام موارد دیگر، می‌توانند صعود به جایگاه‌های بالاتر را برای سایت شما تضمین کنند.

سئو تضمینی سایت

برای سئو تضمینی از چه روش‌هایی استفاده می‌شود؟

سئو تضمینی یکی از مواردی است که برای تصمیم به انجام آن و شرکتی که انتخاب می‌کنید، باید خیلی دقت کنید. زیرا بسیاری از شرکت‌ها و افراد ارائه دهنده خدمات سئو، کدعی انجام سئو تضمینی هستند. اما با توجه به روش‌هایی که برای سئو تضمینی سایت شما انجام می‌دهند، می‌توانند باعث رفتن به رتبه یک یا سقوط به انتهای گوگل شوند.

برای انجام سئو تضمینی، 2 روش‌ها وجود دارد. اصطلاحا به این روش‌های سئو، روش کلاه سیاه و کلاه سفید می‌گویند.

در روش سئو کلاه سیاه، از تکنیک‌هایی استفاده می‌شود که سایت شما را به سرعت به رتبه‌های بالا ارتقا می‌دهد. اما این رتبه خوب به‌ هیج وجه تضمینی نیست و هر لحظه امکان دارد گوگل حتی سایت شما را از نتایج جست‌وجو حذف کند. این روش به این دلیل مناسب نیست که برخلاف قوانین گوگل است و از روش‌های طبیعی که گوگل آن را قبول دارد، انجام نمی‌شود. روش‌هایی مثل استفاده بیش‌ازحد از کلمات کلیدی که باعث می‌شود محتوای سایت برای کاربران قابل استفاده نباشد.

در مقابل، برای انجام سئو سایت تضمینی به شکل درست، روش سئو کلاه سفید وجود دارد. این عملکرد با صرف زمان و انجام روش‌های اصولی به سئو سایت می‌پردازد. در این روش ممکن است کمی زمان بیشتری برای صعود به رتبه‌های بالاتر نیاز باشد. اما این تضمین وجود دارد که مغایرتی با قوانین گوگل نداشته باشد. درنتیجه سایت شما به روش‌های طبیعی و مفید به رتبه‌های بالای نتایج سرچ گوگل صعود می‌کند.

در سئو تضمینی سایت چه خدماتی ارائه می شوند؟

در سئو سایت تضمینی خدمات متنوعی ارائه می‌شود. ما در این‌جا درباره روش‌های درست و اصولی سئو تضمینی صحبت می‌کنیم.

بک لینک

به لینک‌هایی که در سایت‌های مختلف وجود دارد و کاربران را به سایت ما هدایت می‌کنند، بک لینک گفته می‌شود. یکی از خدمات سئو سایت تضمینی، بک لینک‎های باکیفیت از سایت‌های معتبر و مرتبط با سایت شما است. با بک لینک دادن، به‌خصوص در سایت‌های معتبر، کاربران وارد سایت شما می‌شوند و بازدید سایت شما افزایش می‌یابد. بدین ترتیب گوگل سایت شما را سایتی مفید برای کاربران شناسایی می‌کند و رتبه سایت را بهبود می‌بخشد.

سئو تکنیکال

سالم‌بودن سایت از لحاظ فنی، به دیده‌شدن بیشتر سایت کمک می‌کند. سئو تکنیکال یکی دیگر از خدمات سئو تضمینی است که به بهبود کدهای سایت می‌پردازد تا ایرادات آن رفع شود. یکی از این ایرادات می‌تواند تاخیر در بازشدن سایت باشد که از دست رفتن کاربران زیادی می‌شود. سئو تکنیکال روش‌های تخصصی زیادی دارد که برای بهبود عملکرد سایت و افزایش بازدید باید آن‌ها را به‌کار برد.

بررسی کلمات کلیدی

یکی از راه‌های افزایش رتبه سایت در سئو تضمینی، بررسی کلمات کلیدی است. برای این‌کار ابتدا در مورد کلمات کلیدی تحقیق می‌شود. به بررسی سایت رقبا و ارزیابی آن پرداخته می‌شود. کلمات کلیدی پرکاربرد مخاطبان طبق گذارشات گوگل و ابزارهای مربوطه پیدا می‌شود. درنهایت سئو سایت روی این کلمات کلیدی انجام شده و رتبه سایت شما بهبود می‌یابد.

بازاریابی محتوایی

سئو بدون محتوا امکان‌پذیر نیست. در سئو تضمینی بر تعداد و کیفیت محتوا نظارت می‌شود تا محتواهایی پیرامون کلمات کلیدی تعیین‌شده تولید شود. انتشار محتوای باکیفیت که تکنیک‌های سئو را رعایت کرده باشد، می‌تواند کاربران را به سایت شما هدایت کند. محتوای با کیفیت را همچنین می‌توانید در سایت‌های مهمان بارگذاری کنید تا از آن‌ها ورودی بگیرید. این خدمات باید در قرارداد سئو تضمینی نوشته شود تا شرکت سئو انجام آن‌ها را تضمین کند.

تعیین زمان

یکی از مهم‌ترین عواملی که سئو سایت تضمینی را از دیگر خدمات و قراردادهای سئو متمایز می‌کند، تعیین بازه زمانی مشخص برای رسیدن به جایگاه مشخص است. بدیهی است اگر سایت شما در بازه تعیین‌شده به این جایگاه نرسد، شرکت سئو موظف به پرداخت پول شما خواهد بود.

مراحل سئو تضمینی سایت

مراحل مختلفی برای انجام سئو تضمینی وجود دارد که در ادامه آن‌ها را عنوان می‌کنیم.

در ابتدای انجام کار سئو، لازم است درباره کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌وکار شما تحقیق شود. در ادامه برای درک بهتر از کسب‌وکار، مشتریان و رقبا، باید سایت رقبای مهم شما بررسی شود. در این مرحله گزارش مفصلی از نتیجه تحقیق رقبا تهیه و به گزارش تحقیق کلمات کلیدی اضافه می‌شود. تحلیل این گزارش‌ها برای انجام مراحل بعدی سئو تضمینی لازم است. در مرحله بعد با توجه به گزارش‌های تهیه‌شده، استراتژی محتوای سایت آماده می‌شود.

بر اساس استراتژی محتوا، با استفاده از کلمات کلیدی مشخص‌شده، تولید محتوا صورت می‌گیرد. محتواها باید از نظر سئو بررسی شده و در نهایت در سایت بارگذاری شوند. یکی از مراحل بسیار مهمی که برای سئو تضمینی باید روی محتواهای سایت انجام شود، لینک‌سازی است. بعد از این‌که هر محتوا آماده و منتشر شد، لازم است در بازه زمانی مشخص‌شده گزارش‌گیری انجام و ترافیک سایت آنالیز شود.

تمام مراحل گفته شده به‌علاوه موارد دیگری که تکمیل‌کننده این مراحل هستند، به سئو تضمینی سایت شما کمک می‌کند. در نتیجه با انجام اصولی تمام این کارها، سایت شما در مدتی که مشخص‌شده، در کلمات کلیدی تعیین‌شده به رتبه‌های بالاتری صعود می‌کند.

در قرارداد سئو تضمینی چه نکاتی باید رعایت شوند؟

مهم‌ترین کاری که در سئو تضمینی باید انجام دهید، بستن یک قرارداد مطمئن و با جزئیات است. در تمام کارهایی که قرار است با شخصی خارج از شرکتتان همکاری کنید، لازم است قرارداد امضا شده داشته باشید. این‌ چنین از وقوع مشکلات در آینده جلوگیری خواهید کرد. در قرارداد سئو تضمینی چند مورد بسیار مهم وجود دارد که حتما باید به آن‌ها اشاره شود.

تعیین زمان

از آن‌جایی که این نوع سئو بسیار به زمان تعین شده متکی است، لازم است در قراردادتان، زمان رسیدن به جایگاه مورد نظر را حتما ذکر کنید. در واقع یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های سئو تضمینی با خدمات عادی سئو، همین محدودیت زمانی است. درنتیجه ذکر دقیق تاریخ در قرارداد بسیار مهم است.

تعیین خسارت

از نکات دیگری که قرارداد سئو تضمینی را متمایز می‌کند، درنظرگرفتن خسارت است. با توجه به توافق‌های صورت گرفته، این خسارت می‌تواند شامل بازگشت بخشی از مبلغ قرارداد یا حتی بازگشت کل مبلغ قرارداد باشد. باید در قرارداد ذکر شود مبلغ خسارت چقدر است و در چه صورتی باید پرداخت شود. معمولا خسارت درصورتی گرفته می‌شود که در زمان تعیین شده، کل مفاد قرارداد اجرایی نشده و نتیجه‌ ذکر شده در قرارداد، صورت نگرفته باشد. این قرارداد می‌تواند به‌صورتی تنظیم شود که برای هر بخش از کار که انجام نشده باشد، درصد مشخصی خسارت تعیین شود. با یک قرارداد قانونی و دقیق، شرکت سئو موظف است خسارت را به شما پرداخت کند.

کلمات کلیدی

بعد از مشخص‌شدن زمان و مبلغ خسارت، لازم است کلمات کلیدی که می‌خواهید در آن به رتبه بالاتری بروید را در قرارداد ذکر کنید. کلمات کلیدی لازم است با مشاوره شرکت سئو انجام شود. زیرا ممکن است کلماتی انتخاب کنید که در بازه زمانی مشخص‌شده امکان صعود به جایگاهی که می‌خواهید را نداشته باشند. کلمات کوتاه و عبارات پرتکرار که رقابت زیادی بر سر آن‌ها وجود دارد، برای سئو تضمینی مناسب نیستند. زیرا صعود به صفحه اول این کلمات، نیازمند ماه‌ها تلاش مداوم است و معمولا رقبای بسیار قدرتمندی در این کلمات خاص وجود دارند.

جایگاه سایت

نکته مهم دیگری که در قرارداد باید به آن به صورت دقیق اشاره کنید، جایگاهی است که می‌خواهید برای هر کلمه کلیدی به آن برسید. تعیین جایگاه مورد نظر هم باید با مشورت و موافقت شرکت سئو انجام شود. زیرا ممکن است کسب رتبه اول جست‌وجوی گوگل در زمانی که تعیین کرده‌اید، قابل انجام نباشد. انتخاب این جایگاه باید با بررسی و تحقیق کافی انجام شود تا تضمین آن امکان‌پذیر باشد.

جایگاه سایت

هزینه سئو سایت تضمینی چقدر است؟

هزینه‌ای که برای سئو سایت تضمینی تعیین می‌شود، کاملا بستگی به شرایط دارد. اما چیزی که مشخص است، این خواهد بود که هزینه سئو تضمینی از هزینه یک قرارداد عادی سئو بیشتر است. زیرا در این نوع خدمات سئو، شما مطمئن می‌شوید که به جایگاه مورد نظر می‌رسید. دلیل دیگر بیشتربودن هزینه سئو تضمینی این است که در صورت انجام نشده تعهدات انجام‌شده از سوی شرکت سئو، خسارت دریافت می‌کنید. در نتیجه پرداخت هزینه بیشتر نسبت به تفاوت‌هایی که وجود دارد کاملا منطقی است.

هزینه این خدمات بستگی به حوزه کاری و کلمات کلیدی انتخاب شده دارد. زیرا در بسیاری از کلمات، به دلیل مخاطبان و رقبای بیشتر، تلاش بیشتری برای کسب رتبه بهتر نیاز است. در این صورت هزینه انجام خدمات سئو تضمینی هم بیشتر می‌شود.

سئو سایت تضمینی با کافه سئو

سئو سایت تضمینی از تصمیماتی است که برای گرفتن آن باید بسیار تحقیق کنید. با توجه به افراد و شرکت‌های متعددی که خدمات سئو انجام می‌دهند، انتخاب بسیار سخت است. با مواردی که در این مقاله به آن اشاره کردیم، می‌دانید برای انجام خدمات سئو تضمینی باید چه نکات و مواردی را رعایت کنید. رعایت تمام مواردی که درباره خدمات سئو و قرارداد سئو تضمینی به آن اشاره کردیم بسیار مهم است. زیرا عدم رعایت آن‌ها ممکن است به سایت شما ضررهای جبران‌ناپذیر بزند. در نتیجه برای تصمیم‌گیری نهایی درباره انجام هرگونه خدمات سئو، لازم است با متخصصین این حوزه مشورت کنید. بعد از مشاوره‌گرفتن از افراد باتجربه این حوزه، می‌توانید با اطلاعات بیشتری شرکت مورد نظر را برای این کار انتخاب کنید. کافه سئو یکی از شرکت‌های مطرح در زمینه انجام خدمات سئو است که سئو تضمینی سایت را هم به مشتریانش ارائه می‌دهد. این مجموعه با درنظرگرفتن تمام موارد مهمی که مطرح شد، رسیدن سایت شما به جایگاه مدنظر در زمان مشخص را تضمین می‌کند. شما می‌توانید با چک‌کردن سایت کافه سئو و اطمینان از خدماتی که ارائه می‌دهند، با مشاوران این مجموعه ارتباط بگیرید و درباره سئو تضمینی بهتر تصمیم بگیرید.

کافه سئو ارائه دهنده خدمات سئو و طراحی سایت
ارتباط با ما
اطلاعات بیشتر