نکاتی برای انتخاب شركت طراحي سايت


شركت طراحي سايت می‌تواند در موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی و استراتژی بازاریابی آن‌ها اثرگذار باشد. زیرا سایت شما مانند ویترین یک فروشگاه، اولین جایی است که مشتریان و مخاطبان شما می‌بینند. امروزه انتخاب و استخدام یک شرکت طراحی سایت تبدیل به یکی از مهم‌ترین تصمیمات کسب‌وکارها شده است. بنابراین هر کسب‌وکاری باید بداند چه معیارهایی را برای انتخاب بهترین طراحی سایت درنظر بگیرد تا انتخابی هوشمندانه داشته باشد. این انتخاب از این نظر مهم است که منابع زمان و هزینه چشم‌گیری را به خود اختصاص می‌دهد. درنتیجه انتخاب اشتباه موجب هدررفتن منابع مالی و زمان از کسب‌وکار می‌شود.

فهرست مطالب

شركت طراحي سايت درتهران

تعداد زیادی شرکت طراحی سایت در تهران وجود دارد که بعضی از آن‌ها قدیمی و بعضی تازه‌کارند. اما معیار انتخاب بهترین شرکت های طراحی سایت، قدمت آن‌ها نیست. طراحی سایت ازجمله شغل‌هایی است که روزبه‌روز پیشرفت می‌کند و افراد جدید به آن جذب می‌شوند. طراحان جدید معمولا فکر بازتری نسبت به نسل قبل خودشان دارند و این امر باعث خلاقیت در کارشان می‌شود. البته یک شرکت طراحی سایت موفق، این خلاقیت را با تجربه ترکیب می‌کند تا نتیجه موثری داشته باشد. داشتن تجربه کافی، این اطمینان را به شما می‌دهد که شرکت مورد نظر، چالش‌های مختلفی را در پروژه‌های متعدد پشت ‌سر گذاشته، به‌همین دلیل رفتاری حرفه‌ای خواهد داشت. شرکت‌های حرفه‌ای، با متخصصین کاربلد در هر حوزه همکاری می‌کنند و به‌این‌ترتیب، برای هر بخش از پروژه، تیم‌های متخصص همان بخش کار را انجام می‌دهند. داشتن تخصص در زمینه‌های مرتبط با طراحی سایت، عامل مهمی برای انتخاب یک شرکت مناسب برای همکاری است. توجه به بخش‌هایی مثل تجربه‌کاربری، ریسرچ، گرافیک، فنی و توسعه، محتوا، سئو و… از ویژگی‌های یک شركت طراحي سايت حرفه‌ای است.

انتخاب شرکت طراحی وب

انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب، یکی از مهم‌ترین تصمیماتی است که برای پیشرفت کسب‌وکارتان می‌گیرید. با گزینه‌های متعددی که برای انتخاب پیش روی‌تان خواهد بود، لازم است نکات مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت را درنظر داشته باشید. طبق نکاتی که تا انتهای این مطلب خواهیم گفت، می‌توانید چک لیستی برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت درنظر بگیرید.

قبل از این‌که به ویژگی‌های مهم برای انتخاب شرکت مناسب بپردازیم، باید چند نکته را بررسی کنید. برای انتخاب شرکت طراحی وب، ابتدا باید بدانید برای سایتتان چه هدفی دارید. لازم است سایت رقبایتان را بررسی کنید و آن‌هایی که به هدف شما نزدیک‌تر هستند را انتخاب کنید. با دیدن سایت‌های مختلف، می‌توانید درباره نقاط ضعف و قوت هرکدام از آن‌ها اطلاعات کسب کنید و در سایت خودتان درنظر بگیرید. ارائه این اطلاعات به شركت طراحي سايت کمک می‌کند تا با علایق و اهداف شما بهتر آشنا شود. نکته بعدی که باید به آن توجه کنید، بودجه مد نظرتان برای این کار است. توجه به بودجه‌ای که می‌توانید برای طراحی سایتتان هزینه کنید، گزینه‌های متعدد شرکت‌های طراحی سایت را فیلتر می‌کند. با این کار زمان شما برای انتخاب از بین گزینه‌های نامناسب هدر نمی‌رود.

بهترین شرکت طراحی وب

انتخاب بهترین شركت طراحي سايت یا استخدام طراح سایت؟

قبل از هر چیزی لازم است بررسی کنید که آیا برای کسب‌وکار شما، استخدام یک طراح سایت مناسب است یا همکاری با شرکت طراحی سایت؟ استخدام طراحی که در محیط شرکت شما حضور داشته باشد و کارمندان و مشتریان شما را بشناسد، بسیار خوب است. زیرا این شناخت می‌تواند به طراحی بهتر سایت شما کمک کند. اما باید توجه داشته باشید که با استخدام یک طراح سایت، وظیفه‌های متعددی بر دوش او می‌گذارید. رسیدگی به تمام وظایفی که برای طراح سایت شرکتتان تعیین کردید، ممکن است زمان‌بر باشد. همچنین استخدام یک تیم طراحی با تخصص‌های متنوع هم هزینه‌ی زیادی را بر کسب‌وکار شما تحمیل می‌کند.

اگر کار طراحی سایت را برون‌سپاری و با یک شرکت طراحی وب سایت همکاری کنید، از چند نظر بهتر است. اول این‌که امکان تحقیق درباره یک شرکت، بسیار راحت‌تر از تحقیق درباره افراد است. تنها با بررسی سایت یک شرکت می‌توانید تمام اطلاعات مربوط به آن و نمونه کارهای انجام‌شده آن‌ها را ببینید. نکته دوم این است که می‌توانید مطمئن شوید که تمام کارهای لازم توسط چند متخصص باتجربه در زمان‌بندی مشخص انجام می‌شود. با وجود افراد متخصص در هر حوزه، برنامه‌ریزی انجام کارها بهتر صورت می‌گیرد و همه‌چیز در جای خودش قرار خواهد گرفت. همچنین می‌توانید بخواهید که در طول انجام کار، گزارش‌های دقیق و با جزئیات از روند طراحی دریافت ‌کنید. در ضمن تمام موارد و جزئیاتی که لازم است در سایتتان رعایت شود را می‌توانید با شركت طراحي سايت درمیان بگذارید. این جزئیات را در جلساتی که با شرکت برگزار می‌کنید، عنوان می‌کنید. درنهایت محصولی را تحویل می‌گیرید که تمام جنبه‌های آن توسط افراد باتجربه طراحی شده و توسعه یافته است.

استخدام طراح سایت

بهترین شرکت طراحی وب سایت چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین شرکت های طراحی سایت ویژگی‌های مشترکی دارند که به شما برای شناخت آن‌ها کمک می‌کند. کافی است این ویژگی‌ها را بدانید و شرکت‌های مد نظرتان را با هم مقایسه کنید. در ادامه راهکارهایی را برای شناخت و انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت عنوان کردیم.

 

1. تجربه کافی دارند

اولین چیزی که برای انتخاب بهترین شرکت طراحی وب مهم است، تجربه کاری موفق آن‌ها است. تعداد پروژه‌هایی که قبلا انجام دادند یا در دست انجام است، می‌تواند به‌خوبی تجربه آن‌ها را در این زمینه نشان دهد. شما باید از شركت طراحي سايتمدنظر بخواهید بهترین نمونه کارهای خودشان را به شما نشان دهند. همچنین می‌توانید برای اطلاع از بازخوردهای مربوط به سایت‌هایی که طراحی کرده‌اند، با صاحبین سایت‌ها تماس بگیرید و نظرشان را درمورد وب سایتشان بدانید. می‌توانید از آن‌ها درمورد تاثیراتی که این وب سایت در افزایش مشتریانشان داشته بپرسید. همچنین لازم است درباره نوع پشتیبانی شرکت طراحی سوال کنید.

 

2. پشتیبانی خوبی دارند

همه ما می‌دانیم که هنگام کار در فضای آنلاین ممکن است مشکلاتی در سرور یا آپدیت سرویس وجود داشته باشد. بعضی از این مشکلات را ممکن است خودتان نتوانید حل کنید. در این شرایط لازم است با بخش پشتیبانی شركت طراحي سايت تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید شما را در حل مشکل راهنمایی کنند. درنتیجه شرکتی که انتخاب می‌کنید باید پشتیبانی پاسخ‌گو داشته باشد تا به‌سرعت به مشکلاتتان رسیدگی کنند.

 

3. در تجربه کاربری و رابط کاربری (UI/UX) تخصص دارند

وجود این مورد در شركت طراحي سايت، به شما این اطمینان را می‌دهد که سایتی که طراحی می‌کنند در راستای نیازهای کاربر و اهداف کسب‌وکار شما است. متخصصین تجربه و رابط کاربری زمان زیادی را صرف تحقیق درباره مشتریان شما، نیازهایشان و همچنین بررسی رقبای شما می‌کنند. در نتیجه سایتی را طراحی می‌کنند که علاوه‌بر این‌که نیازهای شما را پوشش می‌دهد، برای کاربران هم راحت است. اگر کاربران نتوانند به‌راحتی از سایت شما استفاده کنند و مراحل مورد نیاز را متوجه نشوند، بخش زیادی از مشتریانتان را از دست می‌دهید.

 

4. در زمینه بهینه‌سازی موتورهای جستجو دانش کافی دارند

یک شرکت طراحی سایت که بهینه‌سازی موتورهای جستجو را درک می کند، سایتی می‌سازد که نیازهای خاص کاربران موتورهای جست‌وجو را برآورده کند. این کار شامل بهینه‌سازی وب‌سایت و ساخت معماری سایت مناسب است. در این وب سایت به کلمات کلیدی در هر صفحه توجه می‌شود. این امر به موتورهای جست‌وجو سیگنال می‌دهد که صفحه درباره چیست و چه کسی باید آن را ببیند.

 

5. ریسپانسیو طراحی می‌کنند

امروزه تعداد زیادی از کاربران اینترنت، برای گشت‌وگذار در اینترنت و دیدن وب سایت‌ها، از موبایل و تبلت استفاده می‌کنند. اکثر وب سایت‌های قدیمی برای سایز موبایل طراحی نشدند و برای کاربران موبایل قابل ‌استفاده نیستند. اما در وب سایت‌های جدیدتر به این موضوع بسیار اهمیت داده شده است و سایت‌ها به‌صورت ریسپانسیو طراحی می‌شوند.

 

6. از سیستم مدیریت محتوا (CMS) استفاده می‌کنند

مهم‌ترین عامل موفقیت یک وب‌سایت، محتوا است. برای اطمینان از راحت‌ مدیریت کردن محتوای وب‌سایتتان، باید بدانید شركت طراحي سايت شما، از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده می‌کند. اطلاع یافتن از نوع CMS، باید در مراحل ابتدایی کار انجام شود. به‌این‌ترتیب اگر همان اول متوجه شوید که شرکت مورد نظر، روش‌های بسیار قدیمی درپیش می‌گیرد و از CMS استفاده نمی‌کند، بهتر است به همکاری با آن‌ها ادامه ندهید.

 

7. در انجام کارشان شفاف هستند

شما هزینه و زمان زیادی را صرف تولید وب‌سایت خود می‌کنید و نباید احساس کنید که شرکت طراحی سایت با شما شفاف نیست. شما باید بدانید ‌که الان در چه مرحله‌ای از کار هستند و بعد از آن وارد چه مرحله‌ای می‌شوند. این اطلاعات می‌تواند به شما یک دید کلی بدهد که بدانید چه زمانی برای تکمیل سایت باقی مانده است. اطلاع از فرآیندهای کار و نوع گزارش‌دهی شركت طراحي سايت، باید در همان مراحل ابتدای کار صورت بگیرد. به‌این‌ترتیب در زمان انجام کار، شما می‌دانید چطور می‌توانید از روند کار طراحی و توسعه سایتتان مطلع شوید.

بهترین شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی وب‌سایت چه کمکی به شما می‌کند؟

یک شركت طراحي سايت حرفه‌ای و باتجربه، از روش‎ها و استراتژی‌های مناسب و ترکیب آن‌ها با جدیدترین تکنولوژی‌ها برای طراحی و توسعه وب سایت شما استفاده می‌کند. بهترین شرکت‌های طراحی سایت با طراحان باتجربه و متخصص می‌توانند خدماتی را به شما ارائه دهند که باعث افزایش مشتریانتان شود. انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای، استخدام یک تیم طراحی یا همکاری با طراح فریلنسر، کاملا به کسب‌وکار و بودجه شما بستگی دارد. یک شرکت مناسب با توجه به داشتن تیمی کامل از افراد حرفه‌ای، می‌تواند گزینه‌ها و راه حل‌های بهتری برای سایت شما ارائه دهد. بهترین شرکت‌‌های طراحی سایت، شما را تا رسیدن به وب‌سایت مد نظرتان همراهی می‌کنند و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان می‌گذارند. بسیاری از شرکت‌ها در مراحل مختلف، شما را در جریان کار قرار می‌دهند و با جلسات گوناگون، اطلاعات کافی از شما و کسب‌وکارتان به‌دست می‌آورند. ممکن است شما خواسته‌هایی داشته باشید که به صلاح کسب‌وکارتان نباشد. یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای، می‌داند چه چیزهایی برای کسب‌وکار شما ضروری است و چه‌چیزهایی به ضررتان است. در نتیجه شما را راهنمایی می‌کند که کدام تصمیمات درست هستند و در مقابل تغییراتی که به صلاحتان باشد مقاومت نمی‌کند.

نکاتی که هنگام انتخاب شرکت طراحی وبسایت باید به آن توجه کنیم

برای اطمینان از انتخاب درست شرکت طراحی سایت، لازم است به نکاتی توجه کنید که در ادامه مطرح می‌کنیم.

  • وب‌سایت شرکت را بررسی کنید. اگر وب سایت شرکت طراحی سایت، کاربرپسند و به‌روز نباشد، چطور می‌تواند تضمین کند که وب سایت مشتریانش را به‌روز طراحی می‌کند؟ اولین و مهم‌ترین راهی که شما می‌توانید درباره شرکت موردنظر خود تحقیق کنید، وب سایت آن است. تمام جنبه‌های وب سایت را بررسی کنید و حواستان به نکات منفی آن باشد.
  • وب سایت‌هایی که برای مشتریانشان طراحی کردند را بررسی کنید. بعد از این‌که از کامل و به‌روزبودن وب سایت خود شرکت مطمئن شدید، لازم است درباره مشتریان آن‌ها تحقیق کنید. معمولا دسترسی به مشتریانی که وب‌سایتشان را طراحی کردند، کار ساده‌ای است. با بررسی چند نمونه کار، می‌توانید نقاط قوت و ضعف آن شرکت طراحی سایت را تا حدودی متوجه شوید. نمونه کارها را با انتظارات خودتان از سایتی که می‌خواهید داشته باشید مقایسه کنید و بهترین شرکت طراحی سایت را با توجه به آن انتخاب کنید. می‌توانید از بین وب‌سایت‌های مشتریانشان، آن‌هایی که به سلیقه شما نزدیک‌تر هستند را پیدا کنید و در جلسه با شرکت نشانشان دهید.
  • بررسی کنید که قبلا درحوزه کاری شما مشتری داشته‌اند یا خیر. زمانی‌که یک شرکت طراحی سایت، در حوزه کار شما تجربه طراحی سایت داشته باشد، به‌ این معنی است که می‌داند چه چالش‌هایی در کار شما وجود دارد. همچنین بسیاری از مراحلی که لازم است برای شناخت کسب‌وکار شما طی کند را از قبل انجام داده است. درنتیجه ممکن است بعضی از مراحل سریع‌تر انجام شوند و از تجربیات قبل استفاده شود.
  • درمورد فرایندهای کار سوال کنید. شما قرار است هزینه و زمان نسبتا زیادی را برای طراحی سایتتان صرف کنید. لازم است از تمام جزئیات و فرایندهایی که پیش ‌رویتان است اطلاع پیدا کنید. بعد از این‌که با چند شرکت منتخب خود صحبت کردید، می‌توانید با مقایسه فرایندهای کاری و برنامه‌ریزی هرکدام، شركت طراحي سايت مد نظرتان را انتخاب کنید.
شرکت طراحی سایت در تهران

معرفی بهترین شرکت های طراحی سایت

اگر به دنبال یک شرکت طراحی سایت در تهران هستید، باید بدانید که شرکت‌های متنوعی وجود دارند که می‌توانید طراحی سایتتان را به آن‌ها بسپارید. باتوجه به مواردی که گفته شد، حالا می‌توانید با مقایسه شرکت‌های موجود، بهترین شرکت‌ های طراحی سایت را پیدا کنید و با آن‌ها وارد مذاکره شوید. توجه داشته باشید که در جلسه‌ای که با شرکت مدنظر می‌گذارید، تمام جنبه‌های کار و جزئیات آن‌ را بپرسید تا هیچ ابهامی باقی نماند. شرکتی قابل اعتماد است که به تمام سوالات شما پاسخ بدهد و از ارائه جزئیات خودداری نکند. با تمام مواردی که به آن اشاره کردیم، کافه سئو را می‌توانیم یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت در تهران در نظر بگیریم. شما می‌توانید برای انجام پروژه طراحی وب سایت کسب‌وکارتان، به کافه سئو اعتماد کنید. با بررسی نمونه‌ کارهای این شرکت و صحبت با مشاوران کافه سئو، می‌توانید تفاوت‌های چشم‌گیر این شرکت با سایر شرکت‌های طراحی را ببینید. برای اطمینان از انتخابتان، به میزان کافی تحقیق کنید و با خیالی راحت تصمیم بگیرید.

چرا کافه سئو بهترین شركت طراحي سايت است؟

کافه سئو در لیست شرکت‌های طراحی سایت معتبری که می‌توانید در تهران پیدا کنید، قرار دارد. این شرکت با تجربه‌ی خوبی که در زمینه طراحی انواع سایت دارد، می‌تواند به‌خوبی شما را راهنمایی کند. با توجه به معیارهایی که برای انتخاب شرکت طراحی سایت گفته شد، لازم است ابتدا سایت این شرکت را بررسی کنید. متخصصان کافه سئو نیازهای شما را می‌شنوند و با توجه به حوزه‌کاریتان، مخاطبان هدف شما را بررسی می‌کنند. این شرکت علاوه‌بر طراحی سایت، در زمینه سئو هم شرکتی باتجربه و شناخته شده ‌است که از این نظر هم می‌توانید به آن اعتماد کنید. نمونه‌های طراحی سایتی که توسط کافه سئو انجام شده، در سایت این شرکت موجود است. با بررسی سایت کافه سئو، می‌توانید درباره این شرکت اطلاعات لازم را کسب کنید.

کافه سئو ارائه دهنده خدمات سئو و طراحی سایت
ارتباط با ما
اطلاعات بیشتر